skip to Main Content

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türi koguduse misjoniüritus toimus 2. juulil Türi linna 89. sünnipäeva raames.

Linna poolt korraldatud aedlinna kohvikute päevast võttis sel aastal osa 17 kodukohvikut, nende hulgas adventkoguduse aias avatud Raamatukohvik. Türi adventkogudus osales aedlinnakohvikute programmis kolmandat aastat. 

Meie kohviku eesmärgiks oli kinkida igale külastajale vähemalt üks trükis (raamat või ajakiri). Mitte kõik ei olnud tasuta kingitusest huvitatud, kuid meil õnnestus kaheksa tunni jooksul ära anda 191 trükist. Loodame, et nii mõnigi raamat leiab pimedal sügisõhtul oma koha öökapil ja ajakirjad loetakse ribadeks.

Veel jagati laiali ligikaudu 50 järjehoidjat koos piiblisalmi ja Türi adventkoguduse kontaktandmetega.

Külastajate rõõmuks küpsetasid perenaised ja -mehed koos abilistega lauale head ja paremat. Pastor Olavi võttis üles lauluviisi ning Vallo (Põldaru) rääkis Austraalia muljeid. Avatud oli lastetelk, kus sai vildipiltide vahendusel kuulda piiblilugu, värvida või panna kokku puslet.

Kohviku tulu läheb Türi adventkiriku ehitustöödeks.

Aitäh Taevaisale, et Ta kinkis superilusa ilma ja suunas inimesi meie kohvikusse. Palume, et Jumal õnnistaks igat inimest ja mõjutaks neid oma Püha Vaimuga avama kingiks saadud raamatuid.

Täname appi tulemast Helvet, Piretit perega, Virvet, Kajat, Anet, Sädet, Välet, Jaani, Taimit, Enrit ja Kristit!

Autor: Mariin                                                                                                                                 4.7.2015

Back To Top