skip to Main Content

Hingamispäeval, 25. augustil toimusid Türi ja Paide adventkogudustes pastor Heino Luku viimased teenistused. 1. septembrist on Heino Lukk Võru adventkoguduse pastor.

Türil toimunud jumalateenistusel jutlustas Heino poeg Toomas Lukk. Ta rääkis Jeesuse jüngrite kogemusest muutmise mäel, tuues meie igaühe ellu võrdluse mäel olemisest (elu pidulikud ja kõrghetked) ning mäelt alla tulemise (argipäeva naasmine). Toomas tõdes, et kuigi meie igaühe armsatel mägedel on imehea olla, peame alati siiski pöörduma oma igapäevaste kogemuste ja teenimise juurde, kus me võimalusel saame ehk innustada ka teisi neid mägesid vallutama.

Jumalateenistust kaunistasid muusika poole pealt Toomas ja Margus Lukk ning Andres ja Pille-Riin Kaaver. Kogudus kinkis 6 aastat Türi kogudust teeninud pastorile kella ja andis pastori abikaasa Annele üle lillekimbu.

1. septembril aset leidvate tööliste vahetuste käigus hakkab pastor Heino Lukk teenima Võru adventkogudust. Türi ja Paide kogudust asub teenima Toivo Kaasik ning Valga adventkogudust Aldar Nõmmik.

Allikas: MeieAeg                                                                                                                  25.8.2007

Back To Top